Фото gp.gov.ua

Шокін обговорив з дипломатами можливість співпраці з ФБР США у розслідуваннях "справ Майдану" і злочинів режиму Януковича

  Сьогодні, 29 липня, відбулася зустріч Генерального прокурора України Віктора Шокіна з представниками Посольства Сполучених Штатів Америки.

  Сторони обговорили співпрацю між правоохоронними органами США та України. Зокрема, між ГПУ та Федеральним бюро розслідувань, повідомляє сайт ГПУ.

  Шокін звернувся до представників Посольства США Крістофера Сміта і Джеймса Прайса з проханням сприяти розслідуванню "справ Майдану" та злочинної діяльності представників режиму Януковича. Запропонував розробити з американською стороною та затвердити спільний план слідчо-розшукових дій для пошуку коштів і рахунків, які здобуті представниками попередньої влади злочинним шляхом і виведені за межі України. "Ми залишаємося готовими до тісної співпраці в питанні протидії корупції, як в середині прокуратури, так в цілому в Україні", - запевнив Сміт.

  Нагадаємо, 28 липня Шокін повідомив, що розпочато процедуру заочного засудження у п'яти кримінальних провадженнях стосовно шести осіб: колишнього президента Януковича, колишнього голови Нацбанку Арбузова, колишнього міністра доходів і зборів Клименка, колишнього міністра охорони здоров’я Богатирьової та її заступника Стащенка, колишнього заступника міністра доходів і зборів Ігнатова. Це перші в історії Генеральної прокуратури України застосування процедури спеціального досудового розслідування з можливістю заочного засудження.

  Попередній матеріал
  Навіть інтенсивним авіасполученням Росія не змогла вирішити транспортної проблеми Криму – екс-міністр
  Наступний матеріал
  У ГПУ прокоментували заяву Януковича: Це не бажання давати показання, а піар-кампанія
  Теги:
  Loading...