Шокін 5.ua

Шокін: ГПУ не має питань до Даниленка

  Генпрокуратура не має жодних запитань до екс-заступника генпрокурора Анатолія Даниленка.

  Про це заявив чільник ГПУ Віктор Шокін. З його слів, всі обвинувачення на адресу Даниленка щодо його причетності до оборудок на нафтобазі "БРСМ" - необґрунтовані. А кримінальну справу за статею "Екоцид" у зв'язку із пожежею на нафтобазі також закрили.

  "На сьогодня чітко встановлено, що пан Даниленко не являється не співзасновником і ніяких оборудок не робив. Ота справа вона закрита и порушена не обгрунтовано. Тому на сьогодні у нас питань до Даниленка немає", - заявив Шокін.

  Нагадаємо, про причетність Анатолія Даниленка до оборудок на нафтобазі "БРСМ" заявляв тепер вже колишній голова Служби безпеки Валентин Наливайченко. Він оголосив про наявність свідчень про створення корупційних схем у компанії "БРСМ-Нафта" за участі Даниленка. Олександр Мельничук, директор департаменту стратегічного маркетингу мережі "БРСМ-нафта", в ефірі "5 каналу" 15 червня заявив, що Даниленко організовував рейдерські атаки на АЗК компанії. 18 червня Генпрокуратура України звернулася до США із проханням посприяти у розслідуванні фактів корупції в ГПУ у зв'язку з цими повідомленнями.

  Попередній матеріал
  Зміни у законі про люстрацію в Україні не вирішують всіх проблемних питань - Венеціанська комісія
  Наступний матеріал
  На Венері знайдено діючі вулкани
  Теги:
  Loading...