консульство 5.ua

Щонайменше два дні не працюватиме Генеральне консульство України в Ростові-на-Дону

Генеральне консульство України не працюватиме через напад групи невідомих.

Про це "5 каналу" повідомив генконсул Віталій  Москаленко. Близько 01:00 ночі будівлю закидали цеглою, яйцями та сміттям. Злочинці розбили 17 вікон і пошкодили техніку. Цікаво, що за п'ять хвилин до цього під стінами українського консульства уже чекали представники російських ЗМІ. Міліція, жодних дій, щоб зупинити хуліганів, не робила. Зараз у приміщенні ліквідовують наслідки погрому. Аналогічний напад стався напредодні і на українське представництво у Москві.

"Ми зараз не в змозі приймати громадян України, які щодня звертаються до консульської установи з різноманітними проханнями. Зараз через те, що все розтрощене і побите, ми перші ось ці 2-3 дні, не зможемо надавати такі послуги, хоча робимо все можливе. На щастя, ніхто не постраждав, хоча якби хтось зі співробітників на другому поверсі був на місці, то це б привело до трагічних подій, оскільки цеглини вражують своєю масою", - повідомив генконсул Віталій Москаленко.

Нагадаємо, напад вчинила організована група чисельністю до 100 осіб. Поліція прибула на виклика за півгодини і нікого не затримала.

Попередній матеріал
Понад 6 тонн провіанту передали вінничани бійцям на Схід України
Наступний матеріал
Поновилася пожежа на нафтобазі у Крячках
Теги:
Loading...