5 канал

Шанси відставки Генпрокурора зростають - експерт

Поки не буде принципової волі команди Президента і коаліції щодо відставки Генерального прокурора Віктора Шокіна, доти він перебуватиме на посаді.

Про це в ефірі "5 каналу" в ході телемарафону "Україна понад усе" заявив експерт Інституту політичної освіти Олександр Солонтай.

"Шанси (відставки Шокіна - 5.ua) зростають, особливо після вихідних, і особливо після того, що відбулося протягом останньої доби, але поки що ситуація така: вчора були міжфракційні консультації і поки не буде на це принципової волі команди Президента і коаліції, "серцевини" коаліції, до того часу не буде", - сказав він.

Солонтай наголосив: "Мені здається, що Шокіну пора збирати речі. На жаль, третій генеральний прокурор, який в Україні є, проявив себе неефективно. Ми маємо говорити про четвертого Генерального прокурора ... закон один для всіх, що незалежно від того, який у тебе досвід по роботі з старою системою, суспільство вимагає від тебе абсолютно нових підходів. Суспільство пішло по кроку далеко попереду від того, яку роботу демонструє прокуратура. І прокуратура стала тим, хто гальмує зміни, як самої прокуратури, так і ролі прокуратури в суспільстві".

Нагадаємо, у понеділок ввечері, 2 листопада, невідомі вчинили напад на робочий кабінет генерального прокурора Віктора Шокіна. За словами головного військового прокурора Анатолія Матіоса, снайпер тричі стріляв по кабінету Генпрокурора, знаючи про розміщення речей і предметів, зокрема про місце знаходження самого Шокіна. Він також зазначив, що постріл міг бути зроблений з будівлі, що належить ВАТ "Укрпідшипник", розташованому поруч з будівлею Генпрокуратури України.

Попередній матеріал
Сьогодні - день українських "богів війни" та військових інженерів (відео)
Наступний матеріал
В аеропортах "Київ" та "Гостомель" приступила до роботи прикордонна служба нового покоління
Теги:
Loading...