5 канал

Семерак: Існують загрози з виконання плану дій щодо безвізового режиму з ЄС

Існують небезпеки у належному виконанні плану дій щодо візової лібералізації з Європейським Союзом.

Про це в ефірі "5 каналу" в ході телемарафону "Україна понад усе" заявив перший заступник голови комітету ВР з питань європейської інтеграції Остап Семерак.

"В мене є певні побоювання, що не тільки від Верховної Ради насправді залежить виконання безвізового плану ... завдання домашні стоять не тільки перед Верховною Радою, а й перед іншими центральними органами виконавчої влади, які також повинні якомога швидше завершити виконання своїх планів, своїх завдань", - сказав він.

Відповідаючи на запитання, чи не вийде, що справа затримання Корбана і справи "діамантових прокурорів", дії силовиків до четверга просто розвалять єдність коаліції в голосуванні за пакет законів щодо безвізового режиму, Семерак сказав про таке:

"Я поділяю ваші побоювання, і останні заяви, які лунають з вуст Генерального прокурора... говорить про те, що є загрози щодо виконання цього плану і ця загроза криється не у Верховні Раді, а криється в інших стінах. І насправді ці дискусії завтра будуть гарячими (у ВР будуть слухати силовиків у справі Корбана і справі "діамантових прокурорів" - 5.ua)у, але я більше переконаний, що вони закінчаться вже завтра і не переростуть в триденний чи там більше дискусію щодо затримання".

Нагадаємо, Верховна Рада розглядатиме законопроекти щодо безвізового режиму з ЄС у четвер, 5 листопада.

Попередній матеріал
Суд відібрав у Фірташа ще 26 га Бузького лиману
Наступний матеріал
Більшість волонтерів "Фонду оборони країни" не знали про махінації Корбана - СБУ
Теги:
Loading...