5.ua

"Самопоміч" відкликає свого міністра та хоче нової коаліційної угоди

  Партія пропонує іншим учасникам коаліції створити нову угоду та ефективний уряд для боротьби із зарегульованістю економіки і масштабною корупцією.

  Про таке йдеться у заяві партії на її власному сайті та у соцмережах.

  У повідомленні йдеться, що "українська влада перебуває в глибокій, системній кризі і цей стан є на сьогодні питанням національної безпеки", оскільки слабка та корумпована влада – "це головний козир ворога, який ставить собі за мету знищення нашої країни". Тож партія висловлює незадоволення діяльністю уряду і відмовляється "своєю присутністю в такому уряді легітимізувати його подальше існування".

  У заяві "Самопомочі" Кабінет міністрів названо "одним з джерел багатомільярдної корупції", а бюджет на 2016 рік – "клептократичним". Тож політична рада партії вирішила:

  "1. Відкликати свого міністра з уряду Арсенія Яценюка;

  2. Запропонувати іншим партіям, які сформували парламентську коаліцію, створити нову коаліційну угоду та ефективний уряд після чесного та публічного встановлення причин невдач нинішнього об’єднання. Нові правила спільних дій і нова урядова команда мають забезпечити насамперед звільнення економіки від надмірного регулювання та знищити масштабну корупцію".

  Нагадаємо, партію "Об'єднання "Самопоміч" у Кабміні представляє міністр АПК Олексій Павленко. Фракція партії у ВР уже вимагала відставки уряду у кінці минулого року через умови ухвалення державного бюджету на 2016 рік.

  Попередній матеріал
  Компанія Microsoft згортає Windows 10 Mobile
  Наступний матеріал
  Розширене ембарго щодо Росії діятиме з лютого
  Loading...

  "Самопоміч" вимагає відставки уряду

  Призначення виборів у Кривому Розі не означає, що "Самопоміч" проголосує за держбюджет і Податковий кодекс – Щербина

  "Самопоміч" про держбюджет: "Ми за кота в мішку голосувати не будемо"

  "Самопоміч" не голосувала за деякі "безвізові закони" через порушення процедури – нардеп