ВРУ 5.ua

"Самопоміч" оголосила про вихід з коаліції

"Самопоміч" звернулась до депутатів фракції Блоку Петра Порошенка та "Народного фронту" із закликом "вийти зі своїх фракцій та спільно координувати дії для захисту парламентаризму

Офіційний сайт політичної партії Об’єднання "Самопоміч" оприлюднив рішення проводу політсили.

У ньому зазначено, що партія визнає "неможливим подальше перебування Об’єднання "Самопоміч" в союзі з політичними силами, які стали учасниками олігархічного перевороту в парламенті" та припиняє участь в парламентській коаліції.

Керівництво політсили ініціює створення платформи для "об’єднання експертних та громадських середовищ на національному та регіональному рівнях з метою узгодження спільних позицій щодо Конституції України, економічного розвитку та зростання добробуту людей, реформ в ключових галузях та розробки плану дій для досягнення цих цілей". Фракція "Самопоміч" ініціюватиме зміни до Закону України "Про вибори" з метою проведення наступних парламентських виборів на основі відкритих виборчих списків.

При цьому, в партії декларували готовність підтримувати ті законопроекти нової коаліції та Президента України, які будуть сприяти обороноздатності країни, європейській інтеграції та зростанню добробуту людей. Також "Самопоміч" звернулась до депутатів фракції Блоку Петра Порошенка та "Народного фронту" із закликом "вийти зі своїх фракцій, чітко задекларувати свою позицію та спільно координувати дії для захисту парламентаризму в Україні".

Нагадаємо, напередодні увечері Президент зустрівся із лідерами парламентських фракцій "Батьківщина" та "Самопоміч".

Попередній матеріал
В Антрацит привезли дві роти російських військових - штаб АТО
Наступний матеріал
Виплати сім'ям загиблим під час Революції Гідності будуть щорічними - Яценюк
Теги:
Loading...

Порошенко зустрівся із лідерами парламентських фракцій "Батьківщина" та "Самопоміч"

Голова фракції "Самопоміч" зустрічається з Президентом

У "Самопомочі" повідомили результати збору підписів за відставку уряду

У "Самопомочі" вважають, що питання відставки уряду назріло