Офіційний сайт Президента України

Саме Росія інспірує глобальну дестабілізацію - Порошенко

  Глобальну дестабілізацію ініціює та інспірує РФ.

  Про це заявив Президент України Петро Порошенко під час науково-практичної конференції за результатами командно-штабних навчань з органами військового управління Збройних сил України.

  Глава держави, зокрема, наголосив на необхідності якнайшвидшої передачі фортифікаційних споруд в експлуатацію Збройних сил України, налагодженні досконалої системи логістики та завершенні реформування Міністерства оборони.

  "Глобальна дестабілізація, яка ініціюється та інспірується РФ, бомбардування Сирії, неспівпраця в розслідуванні терористичної атаки літака МН17, потребують переведення нашої здатності на реагування на абсолютно інший рівень. Ми маємо завершити повністю здачу в експлуатацію фортифікаційних споруд у дуже короткі терміни. Ми маємо налагодити нову вдосконалену систему логістики, повністю запровадити систему забезпечення боєприпасами, завершити реформування Міністерства оборони і всього комплексу оборонної безпеки", - заявив Президент.

  Між тим, після терактів у Парижі Путін отримав шанс покращити відносини із Заходом. Франція вже запропонувала Росії об’єднати зусилля у боротьбі із терористами у Сирії.

  Попередній матеріал
  В окупованій Керчі білборди і стіни розписали популярними характеристиками Путіна
  Наступний матеріал
  Росія з 1 січня 2016 року планує запровадити заборону на імпорт українських продуктів
  Теги:
  Loading...