Facebook / Святослав Цеголко

Сакварелідзе: Справи проти слідчих у справі прокурорів-хабарників закриті

  Заступник генпрокурора Давид Сакварелідзе повідомив, що справи проти слідчих у справі прокурорів-хабарників закриті.

  "На зустрічі з Президентом генеральний прокурор прямо заявив, що зробить все можливе, щоб затримані нами корупціонери були покарані. Відповідно, порушене вчора кримінальне провадження щодо працівників прокуратури, СБУ та апеляційного суду було закрито", - повідомив Сакварелідзе на своїй сторінці у Facebook після зустрічі з Петром Порошенком та Віктором Шокіним.

  "Сьогодні Україна здобула ще одну перемогу - Президент України підписав прийняті зміни до закону "Про прокуратуру", які дають нам можливість реально запустити реформу прокуратури: відкрити її двері для молодих, мотивованих, чесних українців. Новий підхід до набору кадрів через відкритий і прозорий конкурс дасть їм можливість досягти успіху, самим здійснити якісні зміни в роботі всієї системи. Під час підписання змін до Закону Президент ще раз озвучив свою чітку позицію - повну підтримку процесу самоочищення органів прокуратури та нульову толерантність до корупції у всій системі", - написав Сакварелідзе.

  Нагадаємо, раніше співробітники Генпрокуратури, які розслідують справи про хабарництво у відомстві, заявили про тиск з боку керівництва. "Відносно працівників прокуратури, які взяли на себе відповідальність і почали цю операцію з пошуку прокурорів, які обґрунтовано підозрюються в хабарництві, на них здійснюється тиск, починаючи від першого заступника генпрокурора Гузиря і заступника генпрокурора Столярчука. Вони намагаються дискредитувати докази, які нами зібрані", - заявив заступник генпрокурора Віталій Касько.

  Попередній матеріал
  Найєм: У багатьох країнах Європи немає відкритого доступу до майнових реєстрів
  Наступний матеріал
  У поєдинку з "Динамо" за суперкубок перемога дісталася "Шахтарю"
  Теги:
  Loading...