Twitter / IT Sector Харьков

Сакварелідзе пообіцяв адекватну реакцію прокуратури на сутички біля офісу Добкіна у Харкові

  Всі учасники і організатори подій біля колишнього офісу Партії регіонів у Харкові отримають адекватне реагування від прокуратури.

  Про це заявив заступник генпрокурора Давид Сакварелідзе під час поїздки до Харкова.

  "Всі спроби дестабілізувати ситуацію в Україні отримають адекватне реагування від Української держави, в тому числі від прокуратури. Всі спроби дестабілізувати під якимось покровом, під яким би прикриттям це не відбувалося. Сьогодні наше головне завдання - стояти і служити інтересам громадськості. Так що прокуратура реагуватиме так, як вона повинна реагувати в таких випадках. Проведе розслідування, і всі, хто замішаний у незаконних діях, у дестабілізації ситуації в Україні, яка вигідна самі знаєте кому, матимуть адекватну реакцію", - заявив Сакварелідзе, передає "5 канал".

  Нагадаємо, сутички біля харківського офісу "Опозиційного блоку" спалахнули зранку 3 серпня. Сім десятків молодиків з палицями та зброєю зібралися у парку навпроти офісу колишньої Партії регіонів і закидали його бруківкою. Розтрощили й мікроавтобус, в якому, ймовірно, їздила охорона Михайла Добкіна. Лунали вибухи й постріли. За словами правоохоронців, вони затримали кількох учасників заворушень. Натомість свідки події запевняють, що працівники міліції, які були присутні на місці події, не втручалися, а лише спостерігали. Правоохоронці розслідують справу за двома статтями – хуліганство і масові заворушення. За даними ЗМІ, активісти "Правого сектора" заблокували офіс з "тітушками", яких потім міліція вивезла до відділків.

  Увечері того ж дня харківське обласне відділення політичної партії "Опозиційний блок" отримало відмову в реєстрації. Таким чином, у місцевих виборах політсила взяти участь не зможе.

  Попередній матеріал
  У Сімферополі розгромили редакцію кримськотатарської газети
  Наступний матеріал
  Позови українців проти Росії до європейського суду розглядатимуться кілька років - заступник міністра юстиції