5.ua

Сакварелідзе: Під час обшуку на ОПЗ були вилучені дуже важливі документи, які можуть нас привести до Кабміну

Під час обшуку на Одеському припортовому заводі прокуратура вилучила важливі документи, які можуть привести до посадовців Кабінету міністрів.

Про це заступник генерального прокурора України, чільник одеської прокуратури Давід Сакварелідзе сказав в інтерв’ю "5 каналу" у вівторок, 8 грудня.

"Ми провели обшук підприємства (ОПЗ – 5.ua), звідки були вилучені дуже важливі документи, які можуть нас привести в тому числі й до Кабміну… Слідство в дуже активній фазі, у наших інтересах, щоб максимально швидко вийти на перші результати, які вже будуть опубліковані й передані громадськості", - повідомив він. 

Нагадаємо, що одеська прокуратура розслідує корупційні схеми ОПЗ на суму понад 4 млрд грн. 

Як зазначає "Дзеркало тижня", нещодавно британська газета The Times, посилаючись на Сакварелідзе, написала, що Генеральна прокуратура України розслідує можливу причетність прем'єр-міністра України Арсенія Яценюка до корупційної схеми на $ 90 млн у рік. 

Утім заступник Генерального прокурора на своїй сторінці у Facebook таку інформацію заперечив. Він написав, що на цьому етапі слідства, не має права звинувачувати когось у корупційній діяльності. 

Повну версію розмови з Давідом Сакварелідзе читайте згодом у рубриці ІНТЕРВ'Ю

Попередній матеріал
Apple презентує нові гаджети у березні 2016 року – ЗМІ
Наступний матеріал
МВФ скасував обмеження, які перешкоджали виділенню нового кредиту Україні
Теги:
Loading...