Давид Сакварелідзе 5.ua

Сакварелідзе: На майно спійманих на хабарах прокурорів накладено арешт

  Заступник генерального прокурора Давід Сакварелідзе заявляє, що на майно раніше заарештованих заступника керівника Головного слідчого управління Генеральної прокуратури України Володимира Шапакіна і заступника прокурора Київської області Олександра Корнійця накладено арешт.

  "Усі рахунки і майно, про які відомо слідству щодо двох фігурантів цієї справи, - на них накладено арешти. Їм доведеться доводити, звідки в них сотні тисяч доларів", - заявив Сакварелідзе на засіданні парламентського комітету з питань запобігання і протидії корупції.

  Як повідомляє "Інтерфакс-Україна", заступник генпрокурора зазначив, що сумнівається в тому, "що 27 років безперервного стажу в прокуратурі дають можливість мати багатомільйонні вілли в різних містах і квартири".

  Нагадаємо, 14 червня співробітники Генпрокуратури, які розслідують справи про хабарництво у відомстві, заявили про тиск з боку керівництва. Пізніше в той же жень після зустрічі з Президентом Петром Порошенком Сакварелідзе повідомив, що справи проти слідчих у справі прокурорів-хабарників закриті. Тим часом 15 червня комітет з питань боротьби з корупцією ухвалив рішення рекомендувати Верховній Раді висловити недовіру Генеральному прокурору Віктору Шокіну.

  Порошенко заявив про підтримку Шокіна і Сакварелідзе. "Ця справа буде доведена до кінця. Це - принципова позиція генерального прокурора, його заступника, всієї нашої команди", - заявив Президент.

  Попередній матеріал
  В кожній області України є феодали, як на Закарпатті - нардеп
  Наступний матеріал
  Український політикум досі мислить категоріями персоналій і призначень - Шкрум
  Теги:
  Loading...