саакашвілі
5.ua

Саакашвілі заявляє, що українська влада запропонувала йому пост віце-прем'єра

  Екс-президент Грузії, голова Дорадчої міжнародної ради реформ Михайло Саакашвілі заявляє, що українська влада запропонувала йому зайняти пост віце-прем'єр-міністра, однак він відмовився.

  Про таке він сказав в інтерв'ю азербайджанському телеканалу ANS, передає "Інтерфакс-Україна".

  Зі слів Саакашвілі, він не прийняв пропозицію через те, що пов'язує своє майбутнє з батьківщиною.

  "Це було б для мене великою честю. У цьому випадку мені довелося б прийняти українське громадянство і відмовитися від грузинського громадянства. Але я цього не зробив. Тому що вірю, що у моєї країни, у Грузії, велике майбутнє. Я це майбутнє буду будувати зі своїм народом... Звичайно, я повернуся до Грузії, щоб допомогти моєму народу. Моя кар'єра належить моєму народові", - заявив він.

  Разом з тим, Саакашвілі відмовився коментувати питання пов'язане зі зверненням грузинської Генпрокуратури до Баку з вимогою видачі екс-президента Грузії.

  Як повідомляють грузинські ЗМІ, Саакашвілі приїхав до Баку для участі в III Глобальному форумі спільнот. Він прибув на форум у статусі української офіційної особи.

  Напередодні стало відомо, що Генеральна прокуратура Грузії направила азербайджанській стороні вимогу затримати Саакашвілі, який перебуває в міжнародному розшуку, і екстрадувати його у Тбілісі, однак відповідь з Баку поки не надійшла.

  Раніше грузинська прокуратура неодноразово вимагала від України екстрадувати Саакашвілі в Грузію.

  Попередній матеріал
  США готові долучитися до переговорів у "нормандському форматі"
  Наступний матеріал
  У столиці презентували суспільно-політичний роман про події на Майдані
  Теги: