5.ua

Саакашвілі прокоментував затримання активістів "Автомайдану" й "Правого сектора" в Одесі

  Голова Одеської обласної державної адміністрації Міхеїл Саакашвілі запевнив, що позафракційний народний депутат Сергій Ківалов не має жодного стосунку до затримання активістів "Автомайдану" і "Правого сектора" в Одесі 8 вересня

  Про це Саакашвілі повідомив на своїй сторінці у Facebook.

  "По-перше, всі повинні розуміти, що я як голова ОДА не можу давати таких розпоряджень, і про факт я дізнався вчора увечері у Києві, після того, як він уже мав місце. По-друге, я знаю голову УВС (управління внутрішніх справ - 5.ua) і впевнений, що ніякий Ківалов ніколи не зможе дати йому подібних розпоряджень, по-третє, єдина порада, яку я йому давав завжди, полягала в тому, що потрібно тісно працювати з волонтерами та з патріотичними групами єдиним фронтом...", - написав Саакашвілі у повідомленні.

  Також він додав, що "в умовах, коли у країні по всьому фронту здійснюється спроба повзучої антимайданівської контрреволюції з боку корумпованої бюрократії та олігархату, силам Майдану потрібно бути особливо єдиними, згуртованими і не допускати ні елементів хаосу, ні насильства, щоб не давати приводу для дискредитації ідеї Революції Гідності. Ми також не повинні підпускати на відстань гарматного пострілу олігархічні елементи...".

  Нагадаємо, 8 вересня в Одесі правоохоронці затримали лідерів "Правого сектора" та "Автомайдану". Пізніше біля входу до будівлі суду активісти цих організацій мітингували проти арешту своїх лідерів Євгена Резвушкина й Сергія Стерненка, після чого виникли заворушення з подальшим підпалом покришок. Як стало відомо сьогодні, суд залишив представника одеського "Правого сектора" Руслана Демчука під вартою на два місяці.

  Попередній матеріал
  Угорську журналістку звільнили з роботи через підніжку біженцю з дитиною
  Наступний матеріал
  У столиці зіткнулися одразу чотири автомобілі, постраждала вагітна жінка