5 канал

Рибачук: "Путін на цей візит ставить все, що в нього є"

Україні необхідно готуватися до того, що у випадку провалу візиту Путіна на Генасамблею ООН Росія може продовжити нагнітання конфлікту на Донбасі.

Про це в ефірі "5 каналу" в програмі "Підсумки дня" заявив колишній віце-прем'єр-міністр України з питань Євроінтеграції Олег Рибачук. "Росія, як і Путін, на цей візит (на Генасамблею ООН - 5.ua) ставить напевне все, що в них є", - сказав він.

Рибачук також наголосив: "Я впевнений, що сподівання Путіна не відбудуться, він нічого нового туди не принесе, в нього немає нічого в запасі. Путін сподівається, що він зможе повернутися на глобальну арену як рівний гравець, і тепер буде сидіти там за столом разом з іншими лідерами і говорити про власну позицію, з якою мусять рахуватися, просто російська пропаганда до цього готує - "Путін повертається".

За його словами, Україні все ж таки необхідно готуватися до того, що у випадку провалу візиту Путіна на Генасамблею ООН Росія може використати сценарії щодо ескалації конфлікту на Донбасі. 

"В мене немає такого відчуття, що Путін зможе щось кардинально змінити, що цей візит закінчиться для нього проривом, що він поверне себе в лігу кращих чи найвпливовіших політиків світу. Але нас до цього готують. З точки зору українських інтересів, нам звичайно важливо готуватися до того, що у випадку провалу візиту Путіна, далі можуть бути сценарії на ескалацію конфлікту", - зауважив екс-політик.

Як повідомляв 5.ua, за словами народного депутата від "Блоку Петра Порошенка" Артура Герасимова, Путін їде в Нью-Йорк торгуватися.

Попередній матеріал
У ЗСУ створюють нову бригаду
Наступний матеріал
Рубан: Порошенко точно матиме зустріч з Байденом на Генсамблеї ООН
Теги:
Loading...