попов
5.ua

Розгляд справи Попова перенесли на 9 квітня

  Таке рішення суд ухвалив у зв’язку з тим, що на судове засідання не з’явився перекладач, який потрібен одному з потерпілих.

  Шевченківський районний суд Києва переніс на 9 квітня 2015 року розгляд кримінального провадження проти екс-голови КМДА Олександра Попова, повідомляє "Радіо Свобода".

  Відповідне рішення суд ухвалив у зв’язку з тим, що на судове засідання не з’явився перекладач, що потрібен польському журналісту Яцику Заброцькому,  який є одним із потерпілих.

  "Існують підстави для залучення судом перекладача. Враховуючи, що він не з’явився у залу судового засідання, відсутня можливість подальшого судового розгляду. З метою недопущення порушення права потерпілого у даному судовому процесу, суд ухвалив відкласти судовий розгляд до 9 квітня на 10 годину 30 хвилин", – оголосила головуюча суддя колегії суддів Шевченківського суду Оксана Хардіна.

  "Генеральна прокуратура була в курсі і цілком могла забезпечити слухання процесу, якби хотіла. Тут є дві сторони: сторона обвинувачення і захист, які граються в гру і постійно відкладають засідання. Чого вони чекають? Я підозрюю, зміни політичної кон’юнктури», – сказав у коментарі "Радіо Свобода" один з адвокатів.

  Сам Олександр Попов з рішенням суду згідний.

  "Я вже 16 місяців чекаю цього процесу і це процедурне питання повинна була прокуратура передбачити, адже вона відповідає за те, щоб були перекладачі. Якщо так справа буде розглядатись, то це ще 16 місяців. Я хотів би, щоб розгляд пройшов якомога швидше. З сьогоднішнім рішенням суду я не можу не погодитись, бо це дійсно права потерпілого, які порушуються", – прокоментував рішення суду Попов.

  Попередній матеріал
  Британія виступає за постійну присутність сил НАТО в Чорному морі
  Наступний матеріал
  Влада Москви не пустить ветеранів без запрошень на парад до 70-річчя Перемоги
  Теги:

  Сьогодні суд продовжить розглядати кримінальну справу проти Попова

  Суд продовжить розгляд справи проти Попова 23 березня

  До суду відправили обвинувальний акт щодо Попова

  Попов не втік з України, він ознайомлюється з матеріалами справи щодо розгону Майдану - Карпунцов