Пукач 5.ua

Розгляд скарги на вирок Пукачу знову перенесли

  Розгляд скарги на вирок Олексію Пукачу, колишньому начальнику департаменту зовнішнього спостереження Міністерства внутрішніх справ, перенесли на 23 червня.

  Сьогодні уподовж п'яти годин судді заслуховували низку клопотань Олексія Подольського, ще одного потерпілого у справі про вбивство Георгія Гонгадзе. Зокрема, він укотре просив суд викликати на допит перших осіб держави, а також колишнього першого заступника генпрокурора Рената Кузьміна.

  У задоволенні клопотань йому відмовили. Після чого Подольський укотре заявив про недовіру до складу суддів і вимагав відведення, однак теж отримав відмову. За словами Олексія Подольського, судді діють упереджено, оскільки не задовольняють його клопотань. Водночас, захисник Мирослави Гонгадзе Валентина Теличенко вважає це навмисним затягуванням справи. Адже замість розгляду її по суті досі розглядають клопотання.

  "Колегія суддів повністю демонструє свою необ'єктивність, аморальність і готовність вже зараз, на наш погляд, приймати будь-які необґрунтовані рішення. У всіх наших обґрунтованих клопотаннях нам відмовляють", - нарікає Олександр Єльяшкевич, представник інтересів Олексія Подольського в суді.

  "Закон не обмежує, скільки часу потерпілий може заявляти клопотання. Звичайно, якщо його метою є не дати нам слухати апеляційний розгляд, то він може намагатися зробити це скільки завгодно. Я сподіваюся, що головуючий у справі знайде спосіб припинити це і переведе процес на стадію розгляду апеляційних скарг по суті", - заявила Валентина Теличенко, адвокат Мирослави Гонгадзе.

  Попередній матеріал
  Голова СБУ: Депутатів треба заарештовувати одразу після позбавлення імунітету
  Наступний матеріал
  Учені виявили нові форми життя на глибині 6 тис метрів
  Теги:
  Loading...