intvua.com

Російський режим - колоніальний, і викачує ресурси зі своєї колонії в західний світ - Портніков

Нинішня Росія гірша за СРСР, бо там хоча б була імітація мирного повсякдення. В Росії ж – імітація агресії.

Про це в ході телемарафону "Україна понад усе" на "5 каналі" заявив Віталій Портніков, журналіст.

"Та гонитва озброєнь, яку не витримав Радянський Союз, була деякою мірою імітацією. І теж не витримав. Рейган був правий, коли вирішив втягнути кремлівських ідіотів в таку гонитву, знаючи, що вони її не витримають. Але це не ідіотизм в медичному плані, це саме дитяча свідомість. Всі ж пам'ятають, як радянські люди щиро вірили, що вони мирна країна, що їм усі загрожують… Нинішня Росія, до речі, ще гірша за СРСР, бо там хоча б була імітація мирного повсякдення. В Росії ж – імітація агресії", - твердить журналіст.

За його словами, російський режим має всі статки на Заході, і не може без Заходу як геополітичної даності – зокрема, і для вивозу туди ресурсів.

"Російський режим – це не той авторитарний режим, який був в СРСР. Там режим був герметичним. Він почав самоліквідовуватись, коли ця герметика не дозволила тримати економіку. Російський режим -  це щось надзвичайне. Він грається у герметичність, але всі покупці його продукції – на Заході, всі його гроші – на Заході, всі сім'ї і майно – на Заході. Може, звичайно , статися як з Фірташем, який сидить у Відні, але не може поїхати у свій маєток на Лазуровому узбережжі у Франції, але ж не всі такі нещасні… Все, що в них є – на Заході! Це колоніальний режим, який викачує ресурси з колонії в цивілізований світ. Різниця в тому, що в Росії колонізатори – свої, ріднесенькі", - каже Портніков.

Попередній матеріал
Вбивця дев'ятьох людей у афроамериканській церкві зізнався в расизмі
Наступний матеріал
Справа харківських терористів: суд залишив обвинувачуваних під вартою
Теги:
Loading...