joinfo.ua

Росія поплатиться за невиконання Мінських домовленостей – міністр закордонних справ Франції

  Міністр закордонних справ та міжнародного розвитку Франції Лоран Фабіус заявив, що Росія поплатиться за невиконання Мінських домовленостей.

  Про це міністр сказав в інтерв'ю газеті JDD, повідомляє "Укрінформ".

  "Ми не наївні. Проблема не в тому, щоб довіряти чи ні. Що зараз потрібно – це нагадати сторонам, що вони не можуть робити нічого іншого, окрім як виконувати обіцяне, інакше буде суворе покарання", - зазначив Фабіус, відповідаючи на запитання, чи довіряє він Росії Путіна у сенсі дотримання ним Мінських домовленостей.

  За словами Фабіуса, Франція виступає за те, щоб "зброя замовкла". "Франція докладає всіх можливих зусиль в інтересах миру та безпеки", - наголосив він.

  Фабіус також відзначив нещирість і непослідовність росіян. "Скажімо так, є злети і падіння. Іноді росіяни йдуть на поступки, іноді вони заявляють про те, що дії сепаратистів ніяк від Росії не залежать, що є досить сміливим тлумаченням дійсності", – зауважив він. Французький міністр додав, що "мінські угоди, за які усі підписанти несуть спільну відповідальність, визначили умови, за котрих Україна могла б повернутися до гідних відносин як з Росією, так і з Європейським союзом". "Це наш компас", – підкреслив він.

  Нагадаємо, 17 серпня  заступник начальника управління Міністерства оборони України Сергій Галушко заявив, що терористи чинять сукупність протиправних дій, покликаних спровокувати українську сторону і зірвати Мінські домовленості. 

  Попередній матеріал
  Курков: Японія проводить паралель між окупацією Криму та Курил
  Наступний матеріал
  На Донбасі ніхто не стане "битися головою об постамент" через знесення пам'ятників Леніну – Казанський
  Теги:
  Loading...