nasha.lv

Росія не збирається відступати і продовжує загострювати конфлікт – Веселовський

Розуміння агресивної суті Кремля у світі зростає, а ознак змови чи кроків до примирення немає, запевнив дипломат.

Про це під час безстрокового телемарафону "Україна понад усе" в ефірі "5 каналу" заявив Андрій Веселовський, заступник міністра закордонних справ України у 2005-2008 роках.

Дипломат прокоментував інформацію про те, що представник Путіна Сурков намагається відігравати нові сценарії на Донбасі. Він назвав такі маневри суто тактичними, і спрямованими на внутрішнього споживача: "Вони не можуть змінити думки, яка вже сформувалась про Росію в Україні і світі".

Андрій Веселовський заперечив можливість підкилимних домовленостей Путіна із світовими гравцями про вихід з конфлікту: "Якщо така згода існує, то чи можна її вирішувати через Мар’їнку? Тоді їх треба вирішувати інакше. Хіба їх можна вирішувати через прольоти над американськими есмінцями в Балтиці і на Чорному морі? Напевно треба інакше вирішувати. Хіба їх можна вирішувати через повідомлення про те, що у нас є ядерна зброя, що ми її можливо можемо завести в Крим, що ми тримаємо свої "Іскандери" "сухими", що ми до кінця року збудуємо ще 50 кораблів для війсьбково-морських сил Російської Федерації? Хіба такими діями можна розмінувати конфлікт? Навпаки, його таким чином можна тільки загострити".

Попередній матеріал
Бійці співають пісні Скрябіна у перерві між боями (відео)
Наступний матеріал
У Німеччині сили поліції готуються захищати саміт "Великої Сімки" від антиглобалістів
Теги:
Loading...