5.ua

Росія не збирається дотримуватись Мінських угод – дипломат

У МЗС вважають дуже необхідним звернути увагу світу на російську атаку під Мар'їнкою.

Про це під час безстрокового телемарафону "Україна понад усе" в ефірі "5 каналу" заявив Олексій Макеєв, директор департаменту політики і комунікацій МЗС України.

У МЗС зазначають: для привернення уваги світового співтовариства до зухвалої атаки на Мар’їнку були задіяні усі дипломатичні засоби, і дуже важливо заявити на увесь світ про цинічне порушення Росією і її маріонетками мінських угод. "Це свідчення того, що Росія не збирається цих домовленостей притримуватись", – каже Олексій Макеєв. Дипломат додав: "Росія знаходиться в міжнародній ізоляції, а її керівники живуть у паралельному світі".

При цьому у МЗС не радять очікувати кардинальних рішень від сьогоднішнього засідання Радбезу ООН. Однак сам факт скликання такого засідання і обговорення чергового злочину путінського режиму там вважають вкрай потрібним.

Крім того Олексій Макеєв вважає зрив зустрічі тристоронньої групи у Мінську і наступ під Мар’їнкою є "тактикою залякування", до якої вдається Росія, не бажаючи виконувати своїх зобов’язань.

Попередній матеріал
Відсьогодні 3G-зв'язок від "МТС-Україна" доступний в громадських місцях
Наступний матеріал
Порошенко: Кіхтенко і Тарута спричинили проблеми зі зведенням захисних споруд на Донеччині
Теги:
Loading...