Фото МЗС

Росія має дотримуватися Мінських домовленостей – глави МЗС Бенілюксу

  Бельгія, Нідерланди та Люксембург висловили свою підтримку Україні.

  Росія має дотримуватися Мінських домовленостей. Про це заявили голови МЗС країн Бенілюксу під час робочого візиту до України. Також вони висловили підтримку у впровадженні реформ у країні. Міністри закордонних справ Нідерландів, Бельгії та Люксембургу також зустрінуться із Президентом та Прем'єр-міністром. 

  "Дотримання Мінських домовленостей важливе для всіх нас. Цього ранку ми ґрунтовно спілкувалися із представниками місії ОБСЄ щодо ситуації на Донбасі. Я стурбований нещодавньою ескалацією конфлікту", - заявив міністр закордонних справ Нідерландів Берт Кундерс.

  Чільник українського МЗС Павло Клімкін, у свою чергу, зазначив: "Головне, що ми віддані повній імплементації Мінських домовленостей. Ми маємо повно підтримку і чітко розуміємо, що без такої імплементації ми не можемо далі просуватися по шляху підтримки територіальної цілісності і незалежності України".

  Раніше керівник Головного департаменту з питань гуманітарної політики Адміністрації Президента України Юрій Рубан в ефірі "5 каналу" заявив, що поки невиконані Мінські домовленості, не може бути мови про зняття санкції з Російської Федерації.

  Попередній матеріал
  У Латвії випустять монету з п'ятьма котами, присвячену дитячій казці (фото)
  Наступний матеріал
  ГУР: Кремль створив спеціальне управління для інформаційної війни проти України