avia.pro

Росія і Україна, попри заплановані переговори, припинять авіасполучення з 25 жовтня

  Авіасполучення між Україною і Росією припиниться з 25 жовтня, незважаючи на переговори сторін,

  Про таке заявив міністр інфраструктури України Андрій Пивоварський в ході німецько-українського бізнес-форуму в Берліні, йдеться у повідомленні "Інтерфакс-Україна".

  Пивоварський наголосив: "На численні прохання російської сторони сьогодні в Брюсселі в офісі Єврокомісії відбулися технічні консультації між Державіаслужбою України та Росавиаслужбой Росії. ... Незважаючи на ці консультації, з 25 жовтня вступають в силу санкції, які були введені відносно російських авіакомпаній, які порушили законодавство України і проти яких ввела санкції Державіаслужба". Так, авіасполучення між Україною і РФ буде припинено з 00:00 25 жовтня поточного року.

  "Така міра буде застосована до всіх російських авіакомпаніям і діятиме до скасування заборон, введених авіаційними властями Російської Федерації по відношенню до українських авіакомпаній. Після скасування заборон російською стороною російські авіакомпанії, що не потрапили до списку санкцій, зможуть здійснювати польоти в Україну. Про таке рішення Державіаслужба поінформувала Росавіації ", - говорилося в повідомленні міністерства за інформацією "Інтерфакс-Україна".

  Окрім того, за інформацією "Інтерфакс-Україна", "авіавлада РФ найближчим часом проведе переговори з авіаційною владою України, результатом яких може бути допуск як мінімум одного перевізника з кожної сторони", - повідомило журналістам джерело, ознайомлено з діяльністю комісії. "Авіакомпанія "Победа" (входить до групи "Аерофлот") на найближчій комісії з розподілу міжнародних частот подасть заявки на польоти в Київ і Одесу", - додало джерело.

  Нагадаємо, сьогодні раніше, 23 жовтня 2015 року, міністр інфраструктури України Андрій Пивоварський назвав умови скасування санкцій, введених Києвом проти російських авіакомпаній, - Росія повинна відмовитися від польотів до Криму і заплатити штраф.

  Попередній матеріал
  Члени Конституційного суду розглядають власний відвід
  Наступний матеріал
  До Києва прибули канадські пластичні хірурги, які робитимуть операції постраждалим в АТО
  Теги:
  Loading...