briztour.ru

"Росавіація" попросила переговорів "у будь-якому зручному для української сторони місці" - і отримала згоду

  Менш ніж за тиждень до повного закриття українського неба для російських компаній російська влада попросила про переговори. Україна не проти.

  Федеральна агенція повітряного транспорту ("Росавіація") надіслала Державіаслужбі України лист із пропозицією провести перемови з питань авіасполучення. Про це повідомляє "Укрінформ" з посиланням на прес-службу "Росавіації". У зверненні просять переговорів стосовно питань повітряного сполучення, і їх пропонують провести "у будь-якому зручному для української сторони місці".

  Приводом для такого звернення у "Росавіації" назвали листи від авіакомпаній "Атласджет-Україна" і "Ютейр-Україна", які просять "Росавіацію" отримати дозвіл на відкриття в зимовий сезон рейсів за трьома маршрутами: Київ-Москва, Одеса-Москва і Київ-Санкт-Петербург.

  На це звернення уже відреагував міністр інфраструктури України Андрій Пивоварський. У своєму Facebook він написав: "І Мінінфраструктури, і Державіаслужба до цього готові. Час, місце їх проведення та склад української делегації повідомимо додатково".

  Нагадаємо, у кінці вересня "Росавіація" направила українським авіаперевізникам повідомлення про заборону польотів у РФ з 25 жовтня. У відповідь Державна авіаційна служба України оголосила про повне припинення повітряного сполучення з Росією - теж із 25 жовтня.

  Попередній матеріал
  Данилюк: Україна вчасно виконає умови для отримання безвізового режиму з ЄС
  Наступний матеріал
  ООН прогнозує півдню Африки масовий голод
  Теги:
  Loading...