5.ua

Робоча група з розслідування корупції в Кабміні має відзвітувати 15 травня - Гройсман

  Робоча група з розслідування корупції в Кабінеті міністрів України має відзвітувати про свою діяльність у п'ятницю 15 травня.

  Про це заявив голова Верховної Ради України Володимир Гройсман під час відкриття сьогоднішнього засідання, передає "УНІАН".

  За його словами, таке рішення було прийнято на Погоджувальній раді.

  Окрім цього, він додав, що раніше було прийнято рішення про звіт робочої групи 7 травня, але з "об'єктивних причин звіт провести було неможливо".

  Нагадаємо, 10 квітня Верховна Рада створила робочу групу на базі комітетів з питань протидії та боротьби з корупцією і з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності з перевірки оприлюднених у ЗМІ фактів можливих зловживань у державному секторі економіки, відповідно до даних Держфінінспекції, а також на державних підприємствах.

  Робоча група мала до 7 травня подати на розгляд парламенту свої висновки і пропозиції за результатами перевірки щодо цих порушень у письмовому звіті.

  7 травня секретар робочої групи, народний депутат з фракції "Блок Петра Порошенка" Дмитро Добродомов повідомив, що група прийняла рішення, що її керівником буде позафракційний депутат Борислав Береза замість Олега Осуховського.

  Попередній матеріал
  Електропостачання Станично-Луганського району відновлено
  Наступний матеріал
  Сьогодні в Раді розглянуть дострокове припинення повноважень окремих депутатів

  Україна почне власне розслідування зловживань "Газпрому"

  Козаченко про люстрацію: за цілий рік не відбулося жодних розслідувань, не змінилися жодні державні установи

  Швейцарія чекає від України ретельного розслідування щодо фінансових активів попередньої влади

  Антикорупційний комітет ВР вимагає від Авакова усунути свого заступника Чеботаря