фото Влада Соделя / УПїн

Робоча група з перевірки ДФС рекомендує Кабміну розглянути питання про звільнення Насірова

  Робоча група, яка проводила перевірку Державної фіскальної служби щодо виконання закону про люстрацію, рекомендувала Міністерству юстиції України поставити питання перед урядом України про звільнення голови ДФС Романа Насірова.

  Про це заявила журналістам сьогодні, 21 жовтня, керівник департаменту Мін’юсту з питань люстрації Тетяна Козаченко, передає "Радіо Свобода".

  "Згідно зі звітом, наданим Кабміну, робоча група рекомендувала...: від Мін’юсту порушити питання про відповідність його (Насірова – 5.ua) посаді, а також поставили питання про притягнення його до дисциплінарної відповідальності", – сказала вона. Козаченко уточнила, що дисциплінарна відповідальність може передбачати також і звільнення. 

  Як повідомляє "Інтерфакс-Україна", за підсумками перевірки робоча група встановила, що з 344 керівників Державної фіскальної служби 76 не мають права займати свої посади і мають бути негайно звільнені.

  Нагадаємо, прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк вимагає від керівника ДФС невідкладних звільнень вищого керівництва податкової.

  Попередній матеріал
  У тернопільській друкарні знайшли майже 2 тис. необлікованих бюлетенів
  Наступний матеріал
  Росія стає все більше непередбачуваною та самовпевненою - НАТО
  Теги:
  Loading...