president.gov.ua

РНБО затвердила нову воєнну доктрину, де Росія названа противником України

  У Раді національної безпеки й оборони України затвердили нову воєнну доктрину, у якій Російську Федерацію визначено як противника держави.

  Сьогодні, 2 вересня, на засіданні РНБО було затверджено нову воєнну доктрину, розроблену Міністерством оборони й затверджену Кабінетом міністрів. Про це повідомляє прес-служба органу.

  Документ визначає Російську Федерацію воєнним противником України та умови звільнення тимчасово окупованих територій України.

  У доктрині йдеться також про високу ймовірність великомасштабного застосування проти України воєнної сили як головної загрози нацбезпеці держави у воєнній сфері.

  Серед іншого, документ також визначає ознаки виникнення збройного конфлікту всередині країни (у тому числі інспірованого іноземними державами), наголошує на потребі удосконалення системи мобілізаційної підготовки і формулює заходи з підготовки України до оборони. 

  Нагадаємо, 11 серпня цього року Міністерство оборони України завершило розробку проектів стратегічних документів в оборонній сфері, зокрема воєнної доктрини. А вчора, 1 вересня, Кабінет Міністрів України схвалив цей докумнет

  Попередній матеріал
  Бойкот російських товарів в Україні обійдеться бізнесменам РФ у $2 млрд
  Наступний матеріал
  Екс-регіонала Вілкула освистали за пропаганду на шкільній лінійці (відео)
  Теги:
  Loading...