expres.ua

РНБО оприлюднила список фізичних та юридичних осіб, які потрапляють під розширені санкції

  Список із близько 400 людей та 100 російських компаній був затверджений ще 2 вересня, та введений у дію сьогоднішнім указом Президента.

  Відповідне рішення РНБО та указ Президента опубліковані сьогодні, 16 вересня, на сайті Радбезу. В указі глави держави йдеться про введення в дію рішення Ради національної безпеки і оборони України від 2 вересня 2015 року "Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)". Контроль за виконанням вказаного рішення покладається на Секретаря Ради національної безпеки і оборони України Олександр Турчинова. Указ набирає чинності з дня його опублікування.

  У самому рішенні РНБО зазначається, що пропозиції щодо застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів були внесені Кабінетом міністрів та Службою безпеки України. Санкції вводяться терміном на один рік. Безпосередня реалізація обмежувальних заходів здійснюватиметься Кабміном та СБУ за участі Нацбанку та Генпрокуратури.

  До списку фізичних осіб входять 388 людей, передусім громадян РФ та України, які чинили чи підтримували окупацію українських теренів військами агресора, чи причетні до переслідування українців за кордоном. Також до переліку входять представники маргінальних пропутінських кіл з інших країн, які тим чи іншим чином долучились до антиукраїнських дій кремлівського режиму. У списку юридичних осіб – 105 компаній РФ та їхніх дочірніх підприємств в Україні, телеканалів, виробників програмного забезпечення ("Доктор Веб" та "Лабораторія Касперського") а також російських та проросійських політичних і воєнізованих організацій та терористичних банд.

  Ознайомитися із повними списками фізичних та юридичних осіб, які потрапили під санкції України, можна за наступними посиланнями:

  ФІЗИЧНІ ОСОБИ

  ЮРИДИЧНІ ОСОБИ

  Попередній матеріал
  Опубліковано відео побиття бійцями "Беркуту" журналіста та оператора "5 каналу" у 2014 році
  Наступний матеріал
  Саакашвілі: "МВФ – не завжди добре, краще до цього хірурга не звертатися"
  Теги:
  Loading...