president.gov.ua

РНБО готує відсіч спробам дестабілізувати ситуацію всередині країни - Порошенко

  Рада національної безпеки та оборони обговорює подальші кроки для запобігання загроз національній безпеці та спробам дестабілізації суспільно-політичної ситуації всередині України.

  Про це повідомляє прес-служба Президента України Петра Порошенка.

  "Маємо вжити невідкладних заходів щодо запобігання та нейтралізації загроз у сфері державної безпеки в умовах активізації зовнішнього втручання з боку агресора, з боку Росії у внутрішні справи України, реалізації нею сценаріїв, спрямованих на дестабілізацію суспільно-політичної ситуації з використанням кримінальних, етнонаціональних та соціально-економічних чинників", – сказав Порошенко, відзначивши активізацію цих дій за останні два тижні.

  За словами Президента, події в Мукачевому свідчать про необхідність кадрового оновлення і посилення державних адміністрацій, територіальних органів МВС, Державної прикордонної служби, Державної фіскальної служби та СБУ в Закарпатській області. "Відповідні кадрові рішення вже були, висновки зроблені. І це лише початок", – заявив Порошенко.

  Глава держави також наголосив, що очікує від нового голови Закарпатської обласної державної адміністрації Геннадія Москаля подальших пропозицій щодо наведення порядку в регіоні. "У Геннадія Москаля – повний карт-бланш і прямий зв'язок зі мною вдень і вночі", – підкреслив Порошенко.

  Попередній матеріал
  У Генштабі розповіли про особливість цьогорічних військових навчань Saber Guardian/Rapid Trident
  Наступний матеріал
  Рада безпеки ООН ухвалила зняття санкцій проти Ірану
  Теги:
  Loading...