mil.gov.ua

Рівень безпеки України залежить від ефективного оборонного планування - Полторак

  Міністр оборони України розповів про Комітет реформ Міноборони, до складу якого увійшли представники Офісу зв'язку НАТО

  Сьогодні, 1 березня, міністр оборони України генерал армії України Степан Полторак під час зустрічі з іноземними послами, представниками Офісу зв'язку НАТО в Україні та радниками Альянсу наголосив, що питання оборонного планування є одним із найважливіших у державі. За його словами, від його ефективності залежатиме рівень безпеки України, передає прес-служба Міноборони.

  "Ми чітко усвідомлюємо, що питання оборонного планування є одним із найважливіших у державі, і від того, наскільки ефективно воно вирішується, залежатиме рівень безпеки України", - зазначив Полторак.

  Учасники зустрічі обговорили низку питань у рамках спільної роботи щодо розробки документів оборонного планування, впровадження реформ у Міністерстві оборони, Генеральному штабі та Збройних Силах України.

  Міністр також поінформував представників НАТО про поточний стан та перспективи реформування Міноборони та Генерального штабу. Зокрема, глава оборонного відомства розповів про заплановані заходи щодо розподілу повноважень та відповідальності між органами військового керівництва, створення чіткої вертикалі управління військами, вивільнення оборонного відомства від невластивих функцій.

  За його словами, суть реформ в оборонному відомстві полягає у приведенні органів військового управління до стандартів країн-членів НАТО та ЄС, набуття Міністерством оборони, Генеральним штабом, органами військового управління та військами спроможностей, що дозволять ефективно реагувати на сучасні виклики та загрози національній безпеці у воєнній сфері.

  Також міністр оборони розповів про створення в Міноборони Комітету реформ, до складу якого увійшли народні депутати України, вітчизняні та іноземні експерти, представники Офісу зв'язку НАТО в Україні, громадських організацій та волонтери.

  "Вже найближчими днями ми проведемо установче засідання Комітету, в рамках якого обговоримо конкретні заходи щодо реалізації дорожньої карти реформування оборонного відомства", - зазначив Полторак. Він також запросив учасників зустрічі взяти участь у його роботі.

  Нагадаємо, генерал армії України Степан Полторак заявляв, що до кінця 2020 року українська армія буде повністю реформована.

  Попередній матеріал
  На Луганщині підірвався автомобіль з військовими - облдержадміністрація
  Наступний матеріал
  У Черкасах на вірність Україні присягнули 256 поліцейських
  Теги:
  Loading...
  Реформування Нацгвардії: Міноборони ввело вже 117 стандартів НАТО - Олещенко

  Реформування Нацгвардії: Міноборони ввело вже 117 стандартів НАТО - Олещенко

  За 2 роки Міноборони прийняло на озброєння 28 одиниць озброєння та техніки

  За 2 роки Міноборони прийняло на озброєння 28 одиниць озброєння та техніки

  США допоможуть Україні наростити оборонну спроможність

  США допоможуть Україні наростити оборонну спроможність

  "Укроборонпром" показав динамічну інфографіку про постачання зброї для ЗСУ в 2015 році

  "Укроборонпром" показав динамічну інфографіку про постачання зброї для ЗСУ в 2015 році