5 канал

Рішення про арешт Корбана було прийняте на вищому рівні - експерт

Рішення про арешт лідера партії "Укроп" Геннадія Корбана було прийняте на вищому рівні.

Про це в ефірі "5 каналу" в ході телемарафону "Україна понад усе" заявив експерт Інституту політичної освіти Олександр Солонтай.

"Якщо отак поставити питання, ГПУ проти Корбана, то зрозуміло, що або ГПУ доводить цю справу до якоїсь більш-менш зрозумілої квінтесенції суспільству, або в нас новий Генеральний прокурор. Але справа не в Генеральному прокурорі. Це рішення було прийнято на вищому рівні. Такі рішення в державі приймаються за особистою участю Порошенка. Порошенко відкоментував цю подію і сказав, що справа не тільки в Корбані, а чекайте наступників. І власне доля Корбана - це питання в наступниках", - сказав він.

Солонтай також наголосив: "Якщо є інші представники, які сядуть найближчим часом за ґрати, то дуже велика імовірність, що Корбан може залишатися під прямим кримінальним переслідуванням досить довгий час, якщо ж станеться так питання, що інші високопосадовці, які власне асоціюються з корупцією, люди, які причетні до попереднього режиму ... то тоді Корбан стане прикладом вибіркового правосуддя, і Корбана доведеться випускати".

Нагадаємо, адвокат Корбана повідомив, що його підзахисному оголосили підозри за трьома статтями. Його підозрюють, зокрема, у розкраданні коштів з "Фонду оборони країни", викраденні голови Державного земельного агентства Сергія Рудика і секретаря Дніпропетровської міської ради Олександра Величка. Сьогодні зранку правоохоронці відпустили лідера партії "Укроп" Геннадія Корбана після закінчення 72 годин затримання, передбачених законодавством, і знову затримали.

Попередній матеріал
МЗС: Кремль посилює тиск на жителів анексованого Криму
Наступний матеріал
Одесити продовжують нести квіти до консульства Росії
Теги:
Loading...