фото Ірини Геращенко / Facebook

Результати першого дня переговорів Міжпарламентської ради Україна-НАТО

  Україна залишається пріоритетом для Парламентської асамблеї НАТО та самого Альянсу. Такі результати першого дня переговорів Міжпарламентської ради Україна-НАТО.

  У засіданні взяли участь депутати з багатьох країн. Українські політики, які також були присутніми на зустрічі, вважають це ознакою того, що українське питання було і лишається важливим для НАТО. У Брюсселі оцінили результати реформування в галузі безпеки та оборони.

  Українські парламентарії також розповіли про загострення ситуації на Донбасі та систематичне порушення Мінських домовленостей бойовиками. Уповноважений Президента з врегулювання ситуації в Донецькій і Луганській областях Ірина Геращенко заявила після засідання: жоден із пунктів Мінських домовленостей не виконується, і все це - з провини Росії.

  Нагадаємо, 17 листопада Президент підписав закон про допуск військ НАТО на територію України. Законом передбачається допуск до 2500 військовослужбовців і бойової техніки збройних сил США та інших країн-членів НАТО та держав-учасниць програми "Партнерство заради миру" для участі у багатонаціональних навчаннях.

  Попередній матеріал
  СБУ блокувала техпідтримку каналу "Новороссия ТВ"
  Наступний матеріал
  В Одеській області на черговому хабарі схопили корупціонерів із Західно-Чорноморської рибоохорони
  Теги:
  Loading...