Андрій Пивоварський 5.ua

Ремонт українських доріг проводиться під жорстким контролем - Пивоварський

На сьогодні 97% українських автомобільних доріг мають неналежний технічний стан. На цей рік, виходячи з фінансування, пріоритетом визначено ямковий ремонт.

Про це в інтерв’ю "5 каналу" повідомив міністр інфраструктури Андрій Пивоварський. "97% українських доріг мають неналежний технічний стан на сьогодні. Потреба в фінансуванні для того, щоб системно відновити дорожнє полотно - це десятки мільярдів гривень. Цього року "Укравтодору" виділено 3,4 мільярди для експлуатаційних робіт. Це включаючи все, в тому числі зарплати і адміністрування", - розказав міністр.

"Тобто, реально на так званий ямковий ремонт може піти 1,6 мільярда гривень. Це менше 10% від загальнорічної потреби в ямковому та поточному ремонті. І через це ми вимушені пріоритезувати, що нам робити: або зробити одну якісну дорогу, або залатати ямки там, де немає можливості їздити. Цього року вирішили робити ямковий ремонт, але поставити досить жорсткий контроль щодо використання цих грошей і технологій на які ці гроші йдуть", – заявив Пивоварський.

Попередній матеріал
У Новосибірську Навального атакували яйцями
Наступний матеріал
Туск: Росія не повернеться у "Велику вісімку", доки не припинить агресивну політику
Теги:
Loading...