5.ua

Рейтинг "Радикальної партії" намагаються знищити перед виборами – Євтушок

Народний депутат Сергій Євтушок вважає, що рейтинг "Радикальної партії" намагаються знищити перед місцевими виборами в Україні.

Про це він заявив в ефірі "5 каналу" в п’ятницю, 18 вересня, під час обговорення затримання народного депутата від РПЛ Ігоря Мосійчука.

"По-перше, певне залякування відбувається в парламенті. Однозначно. Депутатів залякування: "От подивіться, слухняні будьте". Друге, про що би я говорив, - це те, що очевидно, знищення, напевно, рейтингу "Радикальної партії" перед виборами. Я не хочу бути їхнім адвокатом, я не виправдовую ні Мосійчука (якщо винен – однозначно має бути у в’язниці), але тут проглядаються такі речі", - переконаний народний депутат. 

Нагадаємо, напередодні, 17 вересня, генеральний прокурор Віктор Шокін на засіданні Верховної Ради показав відео, в якому народний депутат Ігор Мосійчук просить і отримує хабар за допомогу в підприємницькій діяльності. Пізніше Верховна Рада зняла депутатську недоторканність з "радикала" Мосійчука і дала дозвіл на його арешт.

Попередній матеріал
До 1,3 млн людей на Донбасі страждають через нестачу води - ОБСЄ
Наступний матеріал
Пропагандистські ЗМІ Росії провалились і "брешуть про свою популярність" – The Daily Beast
Теги:
Loading...