5.ua

Реформи в Україні почали торкатися реального життя, тому їх гальмують - експерт

Саме цим і пояснюються труднощі з формуванням антикорупційних органів, зокрема НАЗК

Механізми гальмування реформ в Україні запрацювали через те, що ці зміни почали торкатися реального життя. Таку думку в ефірі "5 каналу" в програмі "Час. Підсумки" висловив голова правління Центру політико-правових реформ Ігор Коліушко.

За його словами, це одна з версій того, чому виникають труднощі з формуванням антикорупційних органів, зокрема Національного агентства із запобігання корупції.

"Ми у своїх реформах дійшли до того рубежа, коли ці реформи почали хоча б частково зачіпати життя. Особливо це стосується антикорупційної боротьби. Поки ми приймали закони, малювали різні схеми, як і хто буде боротися з корупцією, всі дивилися на це, мовляв, добре. А тепер вже всі побачили, що електронні декларації треба завтра здавати, всі побачили органи, які вже починають боротися з корупцією. І тут вмикаються механізми гальмування, які до цього часу ще не працювали. І тому, напевно, оці останні дії з формування антикорупційних органів проходять так тяжко", - пояснив Коліушко.

Нагадаємо, 16 березня, комісія обрала двох членів Національного агентства із запобігання корупції. Рішення було винесено за 1,5 години до відльоту Президента Петра Порошенка до Брюсселя.

Попередній матеріал
Ми боїмося сказати, що нам треба міняти Конституцію – Корчілава
Наступний матеріал
Туреччина до кінця червня може отримати безвізовий режим із ЄС
Loading...

Активіст "Опори": НАЗК не дадуть нормально працювати – ризики для корупціонерів є вкрай величезними

Закон про електронне декларування отримав позитивну оцінку Єврокомісії - Данилюк

Порошенко підписав закон про електронне декларування

Ми боїмося сказати, що нам треба міняти Конституцію – Корчілава