Гройсман 5.ua

Реформування сприятиме зростанню довіри до парламенту - Гройсман

  Голова Верховної Ради України Володимир Гройсман переконаний, що реформування парламенту сприятиме зростанню довіри до цього інституту з боку суспільства і дасть можливість приймати якісні закони.

  Про це Гройсман заявив журналістам у вівторок у Києві після зустрічі з керівником місії Європейського парламенту з оцінки потреб українського парламенту Петом Коксом, передає "Інтерфакс-Україна".

  "Це питання відіграє дуже велику роль. Наше завдання - створити механізм всередині парламенту, який відновить довіру до українського парламенту. У нас традиційно довіра до парламенту низька ... І друга позиція - дати якісні закони, які почнуть змінювати в Україні життя", - зазначив Гройсман.

  Спікер українського парламенту сказав, що йому дуже хотілося б, щоб закони, які приймають народні депутати, всебічно обговорювалися і "відповідали стратегічним цілям".

  За його словами, необхідно серйозно попрацювати, щоб перейти від низької якості законів до "досить якісних законопроектів". Він також повідомив, що попередньо заплановано, що місія Європарламенту побуває в Україні з п'ятьма візитами.

  "Я переконаний, що за п'ять візитів, які попередньо заплановані, ми дуже чітко визначимо, де ми сьогодні знаходимося, що нам необхідно зробити, щоб український парламент став по-справжньому українським парламентом, який відповідає високим українським стандартам", - додав спікер.

  Попередній матеріал
  Арік Толер, експерт Bellingcat: Ми знаємо, що це був російський "Бук"
  Наступний матеріал
  Єврокомісія компенсує фермерам збитки через зниження цін на молоко
  Теги:
  Loading...