5.ua

Ратифікація Угоди про асоціацію в деяких країнах може бути відкладена – експерт

Ратифікація Угоди про асоціацію України з Європейським Союзом в деяких країнах може бути відкладена до наступних парламентських виборів.

Про це сьогодні, 16 вересня, в ефірі "5 каналу" під час марафону "Україна понад усе" заявив директор центру досліджень міжнародних відносин Микола Капітоненко.

Як відомо, низка країн, зокрема, Чехія, Бельгія, Кіпр і Греція досі не ратифікували Угоду про асоціацію України з ЄС щодо зони вільної торгівлі. На думку експерта, політичні умови складаються таким чином, що Україні слід бути готовою до того, що її затвердження може бути відкладеним. 

"Я думаю, проблема в тому, що ратифікація угоди з Україною є частиною внутрішнього політичного процесу в цих країнах, і є партії там, які виступають проти, є партії, які перебувають під впливом Москви, і є партії, які просто торгуються за це. Тобто це частина політичного процесу, нам потрібно бути готовими до того, що це питання буде відкладене, можливо, у деяких випадках – до наступних парламентських виборів", - зазначив він. 

Як повідомляв 5.ua, 24 держави-члена Євросоюзу завершили процес ратифікації Угоди про асоціацію з Україною.

Попередній матеріал
Московський суд відмовився розглядати скаргу Савченко про дипімунітет – адвокат
Наступний матеріал
Турчинов: РФ демонстративно виходить із мирного процесу, визначеного Мінськими угодами
Теги:
Loading...