joinfo.ua

"Радикали" заявили про вихід із переговорів в Раді

  Фракції коаліції відмовили у врахуванні пропозицій Радикальної партії щодо формування нової коаліційної угоди та професійного уряду

  Радикальна партія виходить із переговорного процесу у зв'язку з відмовою влади сформувати нову коаліцію та уряд. Про це написав лідер Радикальної партії Олег Ляшко на своїй сторінці у Facebook.

  Фракції коаліції відмовили у врахуванні пропозицій Радикальної партії щодо формування нової Коаліційної угоди та на її основі нового професійного уряду, зазначив Ляшко. "Замість обговорення програмових засад діяльності нової коаліції та уряду нам наполегливо пропонували звести розмову до банального поділу посад", - наголосив політик. 

  "Ми не збираємося покривати імітацію реформ, кругову поруку і корупцію у владі та консервацію вкрай помилкової політики, яка загрожує Україні національною катастрофою", - написав лідер Радикальної партії.

  Разом з тим він звинуватив парламентську коаліцію, прем'єр-міністра та Президента у "відсутності реальних реформ, зростанні боргової залежності України, знеціненні гривні, знищенні системи соціального захисту".

  Як повідомляв 5.ua, 1 вересня минулого року Олег Ляшко заявив про вихід фракції із парламентської коаліції. Він сказав, що його політсила переходить в опозицію до чинної влади, яку звинувачує у спільному голосуванні з "Опозиційним блоком" та "представниками олігархічних груп ".

  Попередній матеріал
  У Пентагоні розповіли, чому і як США вчаться в українських військових
  Наступний матеріал
  У Херсоні розпочала роботу нова патрульна поліція
  Теги:
  Loading...

  У "Радикальній партії" заявляють про готовність долучитися до коаліції

  У "Радикальній партії" переконані, що у ВР не знайдеться голосів за довіру уряду

  Депутат Вітко заявив про вихід з "Радикальної партії"

  Ляшко заявив про спроби розколоти "Радикальну партію"

  У Блоці Порошенка певні: коаліція працюватиме і без "Радикальної партії"

  5 канал - трансляція наживо