solydarnist.org

Радник Яценюка написав заяву про звільнення

  Сьогодні уряд має найнижчий рейтинг за всю історію незалежної України, що й обумовило подати у відставку Леоніда Козаченка

  Народний депутат від "Блоку Петра Порошенка" Леонід Козаченко написав заяву про складання повноважень позаштатного радника прем'єр-міністра Арсенія Яценюка. Про це повідомляє прес-служба політсили.

  "Прийняте мною рішення обумовлено тим, що сьогодні уряд має найнижчий рейтинг за всю історію незалежної України. Ті результати, які були досягнуті за останні півтора роки, створили не тільки серйозну загрозу для подальшого існування економіки, але і можливу загрозу для існування держави в цілому. Ми створили прецедент, якого не було в жодній країні світу", - заявив Козаченко.

  Він підкреслив, що незважаючи на те, що в країні війна, криза і проблеми, успадковані від попередньої влади, можна було б набагато ефективніше здійснити реформи, вдосконалити фіскальну політику та провести дерегуляцію у сфері управління.

  "Ми попросили технічної допомоги на суму майже $3 млрд. Ми залучили велику кількість іноземців до роботи в уряді, натомість нічого не отримали. Все це стало результатом відсутності належного діалогу з представниками бізнес-співтовариств, відсутність контактів з громадянським суспільством", - сказав радник прем'єра.

  На його думку, це було результатом браку досвіду в тих, хто брався за справи, які йому не під силу і, звичайно, відсутністю належної волі у тих, хто обіймає ключові посади в "політичному істеблішменті".

  "За останній рік у мене не було можливості зустрітися з прем'єр-міністром України, щоб обговорити ці проблеми та шляхи їх вирішення, тому я прийняв рішення скласти з себе ці повноваження", - підсумував Козаченко.

  Як заявляв в ефірі "5 каналу" співзасновник Фонду інновацій та розвитку в Грузії Гіоргі Вашадзе, якщо уряд не дає результатів протягом трьох місяців, його треба змінювати.

  Попередній матеріал
  Бойовики з мінометів обстрілюють позиції ЗСУ поблизу Гнутового – сектор "М"
  Наступний матеріал
  Прикордонники, які несли службу в зоні проведення АТО, отримали нагороди від Президента
  Теги:
  Loading...

  Абромавичус про роботу в Кабміні: Я хотів би продовжити реформи

  Гройсман: більшість демократичних сил у парламенті готові сформувати нову коаліцію і Кабмін

  Яценюк назвав три варіанти виходу з політичної кризи

  Фесенко назвав найбільш прохідного кандидата на посаду прем'єра

  Нардеп від БПП: Можуть з'явитися нові кандидати на посаду прем'єра, окрім Яресько і Гройсмана

  5 канал - трансляція наживо