genosse.su

Раді не вдалося проголосувати за створення Нацагентства щодо повернення активів

  Верховна Рада України не змогла прийняти у другому читанні і в цілому закон про "Про Національне агентство України з питань виявлення, розшуку та управління активами, отриманими від корупційних та інших злочинів".

  За таке рішення на засіданні парламенту в четвер, 5 листопада, проголосували лише 199 народних депутатів при мінімально необхідних 226 голосів, передає "Інтерфакс-Україна".

  Після цього парламентарі кілька разів безуспішно намагалися повернутися до голосування за цей закон і спікер парламенту Володимир Гройсман оголосив 15-хвилинну перерву для консультацій.

  Як зазначається, народний депутат від фракції "Блок Петра Порошенка", екс-міністр фінансів Віктор Пинзеник заявив, що цей закон буде прийнятий, тільки якщо буде врахована компромісна норма - що Нацагентство буде керувати лише конфіскованим майном. Водночас, згідно з чинною редакцією законопроекту, який парламентарі в четвер розглядають у другому читанні, Нацагентство зможе управляти як активами, які були конфісковані, так і тими, на які накладено арешт.

  Нагадаємо, до Трудового кодексу не внесли поправку про заборону дискримінації, яка є вимогою ЄС.

  Попередній матеріал
  Україна й надалі розраховує на посилення ролі ЄС в стабілізації ситуації на Донбасі - Порошенко
  Наступний матеріал
  Байден запевнив Порошенка - США працюватимуть задля відновлення територіальної цілісності України
  Теги:
  Loading...