ООН 5.ua

Радбез ООН розпочав засідання щодо України

  У Нью-Йорку відкрилося засідання Ради Безпеки ООН щодо ситуації в Україні.

  Українську делегацію на ньому очолює міністр закордонних справ Павло Клімкін, повідомляє "Укрінформ". У залі також присутні Юрій Сергеєв, який завершує свою каденцію на посаді постійного представника України при ООН, та Володимир Єльченко, який змінить його на цій посаді.

  За протоколом, це 7576-та зустріч Радбезу, вона проходитиме на підставі матеріалів "звернення постійного представника України при ООН на адресу президента Ради Безпеки" від 28 лютого 2014 року. Нинішнє засідання скликане за ініціативи Сполучених Штатів, які з 1 грудня прийняли естафету головування в організації.

  В українській місії очікують, що увага зосереджуватиметься на ситуації в Криму, на Донбасі, а також невиконанні Росією Мінських домовленостей та численних порушеннях режиму припинення вогню на лінії розмежування.

  Усього Рада Безпеки ООН провела 21 засідання по Україні в 2014 році і сім у нинішньому, враховуючи ситуацію зі збитим над Донбасом пасажирським літаком "Малазійських авіаліній". Таким чином, нинішня зустріч по ситуації в Україні – вже 29-та за останні два роки.

  Напередодні 5.ua повідомляв, щор Радбез ООН у п'ятницю обговорить українську тему "в широкому контексті".

  Попередній матеріал
  "ВВС Україна" оголосила переможців "Книги року-2015"
  Наступний матеріал
  Старшого слідчого управління нацполіції Миколаївщини спіймали на хабарі у 40 тис. грн
  Теги:
  Loading...