5.ua

Рада зуміла ухвалити усі три закони із "безвізового" пакету

  Єврокомісія може вже завтра взятися за формалізацію дозволу українцям подорожувати до ЄС без віз

  Усі три законопроекти, необхідні для безвізового режиму з Євросоюзом, ухвалили таки народні обранці на вечірньому засіданні в четвер. І в тій редакції, що задовольняє європейців.

  Це зміни до закону про Агенцію з повернення та управління незаконно виведеним майном, закон про прозорість роботи антикорупційної прокуратури та закон щодо процедури спецконфіскацій.

  Раніше до цього депутатів закликав Президент Петро Порошенко, щоб, за його словами, вже завтра Єврокомісія узялася за формалізацію дозволу українцям подорожувати Європою без віз.

  "Шановні народні депутати, суть так званих безвізових законів не в красивій назві, а в ефективному антикорупційному змісті. Якщо сьогодні під час голосування в сесійній залі він буде вихолощений, запровадження безвізового режиму буде відкладене. Прошу вас, як давно радять нам європейці, грати за правилами Євросоюзу, а не гратися з правилами", - заявив Президент.

  Порошенко вже відреагував на сьогоднішню роботу депутатів. "Yes! Ми зробили цей вирішальний крок. Рада ухвалила три останні безвізові закони, внесені Президентом. Політична відповідальність взяла гору. Дякую депутатам, що почули. Україна - це Європа!" - йдеться у повідомлення на сторінці Президента у Facebook.

  Попередній матеріал
  Слідство встановило, з якої саме зброї розстрілювали майданівців у лютому 2014 року
  Наступний матеріал
  ГПУ оприлюднила відео з реєстраторів під час гонитви Києвом за BMW
  Теги:
  Loading...

  Президент закликає депутатів ухвалити два закони до річниці загибелі Героїв Небесної Сотні

  Парламент ухвалив закон про прозорість роботи антикорупційної прокуратури

  Рада ухвалила "безвізовий" закон щодо процедури спецконфіскацій

  Парламентарі розпочнуть пленарний день з розгляду "безвізового" пакету у другому читанні