Цілі осередки Компартії та Партії регіонів у Луганській і Донецькій області були залучені до скоєння злочинів проти державності України
argumentua.com/

Рада заборонила пропаганду комунізму та нацизму

  Комуністичний тоталітарний режим 1917-1991 років в Україні визнаний злочинним - як і нацистський окупаційний режим часів Другої світової війни.

  Про таке повідомляє "Новое время".

  Верховна Рада прийняла закон про засудження комуністичного та нацистського тоталітарних режимів, заборонила їх пропаганду і символіку.

  Закон був ініційований Кабінетом міністрів і визнає комуністичний тоталітарний режим 1917-1991 років в Україні злочинним за здійснення політики державного терору.

  Нацистський тоталітарний режим також визнається в Україні злочинним і таким, який проводив політику державного терору. Вся символіка, вся пропаганда нацизму, націонал-соціалізму, цих цінностей, будь-яка діяльність нацистських, фашистських угруповань в Україні забороняються.

  Новоприйнятий закон передбачає внесення змін до 14 чинних законів, у тому числі до Кримінального та Адміністративного кодексів в частині введення санкцій за невиконання або порушення норм цього документа.

   

  Попередній матеріал
  Одеського нардепа "замовили" кілерам за 150 000 доларів – Наливайченко
  Наступний матеріал
  В СБУ розказали, як Янукович за допомогою Конституційного Суду узурпував владу в кілька етапів

  СБУ затримала на Дніпропетровщині комуніста, який інформував бойовиків

  Симоненко запевняє, що комуністи завжди відстоювали територіальну цілісність України

  Мороз закликав розрізняти КПУ як структуру, і комунізм як ідеологію

  До 9 травня Рада ухвалить пакет законопроектів з декомунізації - Петренко