5.ua

Рада визнала роботу уряду незадовільною, але недовіри висловити не змогла

Депутати визнали роботу уряду незадовільною у 2015 році, однак не змогли ухвалити резолюцію про недовіру

Народні депутати України ухвалили постанову про визнання роботи уряду у 2015 році незадовільною. Верховна Рада України підтримала "Постанову про оцінку діяльності Уряду" – за відхилення річного звіту Кабміну було віддано 247 голосів.

За результатами цього голосування голова Верховної Ради виніс на голосування проект постанови "про відповідальність Кабінету Міністрів України (щодо прийняття резолюції недовіри Кабінету Міністрів України)". Її вніс на голосування голова фракції "Блок Петра Порошенка – "Солідарність", під нею підписались 158 народних депутатів.

Доцільність постанови він обґрунтував тим, що йдеться не про персональні претензії до когось із міністрів, а про "кризу довіри". "Президент України і суспільство України закликають до відставки цього уряду для того, щоб отримати кращий", - пояснив Юрій Луценко.

Однак прийняти резолюцію про недовіру Кабінету Міністрів України депутати не змогли - таке рішення підтримали лише 194 народні обранці.

Раніше керівник фракції "БПП" Юрій Луценко на засіданні Верховної Ради після звіту прем'єр-міністра Арсенія Яценюка фактично звинуватив його у саботажі. Сьогодні ж до повного перезавантаження уряду закликав Президент.

Попередній матеріал
Рекламу на даху станції метро "Вокзальна" у Києві обіцяють демонтувати сьогодні
Наступний матеріал
Яценюк відреагував на критику парламентарів: Те, що робив цей уряд, - це єдино правильний шлях
Теги:
Loading...

Навіть якщо ми втратили рік, це дасть нам можливість підготуватися та визначитись з декларуваням - Вадатурський

Луценко: Якщо за рік уряд не зняв партійно орієнтованих керівників в "Енергоатомі" та "Укрспирті", то це як мінімум саботаж

Яценюк розповів, "що нас чекає, незалежно від того, який тут буде уряд і хто буде прем'єр-міністром"

Генпрокурор Шокін подав у відставку – нардеп