прокуратура
5.ua

Рада відклала введення в дію нового закону про прокуратуру

  Закон, який мав набути чинності 25 квітня, знову відклали задля " усунення численних недоліків та неузгодженостей суто технічного характеру".

  Народні депутати ухвалили закон про внесення змін до Закону України "Про прокуратуру" стосовно відтермінування набрання чинності, передає "Укрінформ". Відповідне рішення підтримали 249 нардепів.

  У пояснювальній записці до документу наведено таку причину: "Метою відтермінування введення в дію положень про внесення змін до Закону України "Про прокуратуру" є усунення численних недоліків та неузгодженостей суто технічного характеру".

  Також зазначається, що відсутність відповідних процедурних механізмів на даний момент ускладнює та унеможливлює втілення положень нового закону в життя.

  Законом внесено зміни у прикінцеві положення Закону України "Про прокуратуру", якими передбачається, що цей документ набуде чинності з 15 липня 2015 року – а не з 25 квітня цього року, як передбачалося раніше.

  Як зазначено у пояснювальній записці, "це надасть можливість поетапного та системного переходу до нової визначеної законом системи органів прокуратури з урахуванням можливостей Держбюджету України, а також внесення відповідних змін до законодавства".

  Попередній матеріал
  Обшук у помешканні глави люстраційного департаменту Мін’юсту тривав більше 2 год, її викликали на допит
  Наступний матеріал
  Ляшко йде з посади координатора парламентської коаліції

  Генпрокуратура розсекретила частину матеріалів по справі Пукача

  У Генпрокуратурі будуть створена Служба генеральної інспекції і департамент реформ – Сакварелідзе

  Прокуратура вивчає правомірність дій посадовців Нацбанку

  Рада звернулась до РФ з вимогою негайно вивести війська і покарати винних в агресії