genosse.su

Рада ухвалила закон про зовнішню трудову міграцію

  Верховна Рада України ухвалила проект закону про зовнішню трудову міграцію, що входить до пакету законопроектів щодо лібералізації візового режиму з ЄС.

  За ухвалення законопроекту у другому читанні проголосували 304 народних депутати.

  Законопроектом пропонується встановити правові та організаційні засади державного регулювання зовнішньої трудової міграції та соціального захисту громадян України, які тимчасово виконували або виконують роботу за кордоном (трудових мігрантів), і членів їхніх сімей.

  Права трудових мігрантів, зокрема на належні умови праці, винагороду, відпочинок і соціальний захист, регулюються законодавством держави перебування та міжнародними договорами України, згода на обов'язковість яких надана Верховною Радою. 

  Крім того, законопроект прийняли з поправкою, відповідно до якої в разі смерті українця, що здійснює трудову діяльність за кордоном, транспортування тіла загиблого здійснюється за допомогою консульських чи дипломатичних установ з України.

  Дія закону поширюється на трудових мігрантів, що працюють на підставі трудового договору, контракту чи самостійно забезпечують свою роботу, а також на членів їхніх сімей.

  Нагадаємо, Верховна Рада сьогодні, 5 листопада, проголосувала у першому читанні за новий Трудовий кодекс.

  Попередній матеріал
  Українська паралімпійська легкоатлетична збірна привезла з чемпіонату світу 26 медалей
  Наступний матеріал
  СБУ затримала екс-міністра юстиції Лукаш
  Теги:
  Loading...