5.ua

Рада ухвалила закон авторства Надії Савченко

  Верховна Рада ухвалила закон авторства Надії Савченко, яка є народним депутатом, отже - законотворцем. Відтепер один день, проведений у СІЗО, рахуватиметься за два дві у в'язниці.

  Не завадила роботі парламенту сьогодні навіть інформація про мінування будівлі. Чомусь евакуювали з парламенту лише журналістів, а депутати тим часом і далі собі ухвалювали закони.

  Від самого ранку депутати разом із міністром юстиції заходилися обговорювати закони, які спрощують реєстрацію бізнесу. Дискусію перервав телефонний дзвінок.

  Депутати залишаються на місцях. Урядовці теж. А от журналістів - просять на вихід. Евакуюватися просять і організацію інвалідів, які сьогодні привезли у Парламент свою виставку. Спустили на годину. Декого на вулицю. Але більшість, зокрема і  журналісти, залишилися у приміщенні.

  Територію навколо будівлі парламенту оглядають правоохоронці з собаками. Кулуари - теж. А от  сесійну залу, де залишилися депутати, не перевіряли.

  Журналісти так і не дочекалися депутатської евакуації. Хіба що коли оголосили перерву - то деякі з них  таки евакуювалися. В  їдальню.

  За майже годину такого розмінування депутати  встигли проголосувати кілька законів про децентралізацію, якими передали на місця реєстрацію бізнесу і нерухомості. А ще підтримали перший законопроект Надії Савченко. Написали його у Києві, полонена льотчиця на суді в Росії - підписала. За ним - тепер один день, проведений у СІЗО, буде зарахований як два дні  у в’язниці.

  А от закон про держслужбу депутати так і не змогли проголосувати. Надвечір частина парламентаріїв  таки остаточно евакуювалися. Відтак, голосів для ухвалення закону - не набралося.

  Попередній матеріал
  СБУ заблокувала імпорт неякісних продуктів з Російської Федерації
  Наступний матеріал
  Правоохоронці викрили схему постачання наркотиків у чернігівському СІЗО