5.ua

Рада ухвалила вже 4 законопроекти, необхідні для безвізового режиму з ЄС

  Чотири законопроекти з шести необхідних для запровадження безвізового режиму з Євросоюзом ухвалила Верховна Рада.

  Один, як називають його автори, технічний, відправлений на доопрацювання. Для іншого - забракло депутатських "за".

  Водночас парламентарії в першому читанні ухвалили документ, що дозволить накладати арешт на власність будь-яких осіб у рамках розслідування кримінального впровадження (законопроект №2541а). Міністр юстиції Павло Петренко переконаний, що законопроект не дозволить корупціонерам виводити свої кошти в офшор.

  Голосуванню безвізового пакету передували тривалі суперечки в залі парламенту. Основним предметом депутатських чвар стали зміни у Кримінальному кодексі України (законопроект №2540а). Це норма щодо конфіскації майна у третіх осіб, причетних до тої, що скоїла злочин.

  "Цей закон розроблявся Кабінетом міністрів України разом з експертами Європейського Союзу. Друге. Чому відповідає цей закон? Цей закон цілком і повністю відповідає відповідним директивам ЄС. Третє. На що спрямований цей закон? Цей закон спрямований на те, щоб корупціонери не приховували своє майно у братів, сватів, жінок і далеких родичів", - заявив прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк.

  Раніше повідомлялося, що парламентарії прийняли у першому читанні законопроект №3040 "Про Національне агентство України з питань виявлення, розшуку та управління активами, отриманими від корупційних та інших злочинів". Також сьогодні ухвалений проект постанови № 2542а/П "Про прийняття за основу проекту Закону України про внесення змін до Кримінального процесуального кодексу України щодо виконання рекомендацій Європейського Союзу з виконання Україною плану дій щодо лібералізації Європейським Союзом візового режиму для України стосовно уточнення підслідності органів досудового розслідування".

  Попередній матеріал
  Обов'язки президента ФІФА виконуватиме африканець, якого неодноразово звинувачували в корупції
  Наступний матеріал
  Кучма: Завтра у відеорежимі Тристороння контактна група може обговорити обстріл опорного пункту ЗСУ в Троїцькому
  Теги:
  Loading...