5.ua

Рада у вівторок розгляне законопроекти з безвізового пакету і питання виборів у Маріуполі - Гройсман

  Верховна Рада України у вівторок, 10 листопада, розгляне законопроекти з пакету по лібералізації візового режиму з Європейським Союзом, які не змогла прийняти на попередньому пленарному тижні, а також питання призначення місцевих виборів в Маріуполі.

  Про це заявив голова українського парламенту Володимир Гройсман в ході засідання погоджувальної ради керівників фракцій, комітетів і груп у понеділок у Києві, повідомляє "Інтерфакс-Україна".

  "Цей тиждень у нас надзвичайно відповідальний. На превеликий жаль, на минулому тижні ми не змогли прийняти результативних рішень, пов'язаних з введенням безвізового режиму", - сказав Гройсман.

  "Таким чином, ми прийняли з вами рішення про те, що для забезпечення результативного голосування ці питання будуть перенесені на вівторок пленарного тижня, тобто на завтра, фактично ми плануємо на цьому тижні розглянути з вами проекти законів про безвізовий режим, розглянути питання, пов'язані з рентою на газ, продовження мораторію на землю, питання виборів у Маріуполі", - пояснив він.

  Він також повідомив, що в четвер народні депутати розглянуть "весь блок законів, пов'язаних з економічним розвитком і регуляцією".

  За словами Гройсмана, в четвер парламент планує розглянути близько 40 законопроектів.

  Нагадаємо, 5 листопада Верховна Рада завершила засідання, не розглянувши пакет безвізових законів. Парламентарії спромоглися проголосувати за основу лише міграційні закони. Решта необхідних для лібералізації безвізового режиму викликали чимало суперечок.

  Попередній матеріал
  Сьогодні в Україні відзначають День української писемності та мови
  Наступний матеріал
  Через вибухи боєприпасів у Сватовому пошкоджено понад 1,7 тис. осель