5 канал

Рада припинила депутатські повноваження Огнєвіч і Мартиненка

  Верховна Рада України проголосувала за позбавлення мандата депутата від "Радикальної партії" Злати Огнєвіч і представника "Народного фронту" Миколи Мартиненка.

  Такі рішення були ухвалені в вівторок, 22 грудня, під час пленарного засідання парламенту.

  Припинення депутатських повноважень Огнєвіч Рада ухвалила конституційною більшістю – 301 голосом. За позбавлення мандату народного депутата Мартиненка вдалося проголосувати лише з третього разу. Документ про складання повноважень нардепа затвердили 228 осіб.

  Зазначимо, що народні депутати вирішили покинути парламент з власної ініціативи. Так, Злата Огнєвіч заявила про складання депутатських повноважень 10 листопада цього року. "Я йшла до парламенту не за депутатським мандатом і якимось привілеями, я йшла як громадянин, який побачив новий шлях України. А зараз я бачу те, що коли немає культури, набагато легше правити і маніпулювати народом. І тому в цих обставинах я, як культурний діяч, не бачу своєї користі для цього парламенту", - пояснила вона. 

  Микола Мартиненко вирішив скласти мандат в умовах корупційного скандалу. "Я ухвалив це рішення, тому що не хочу допустити політичної дестабілізації шляхом відставки прозахідного уряду, дострокових виборів і реваншу. На брудну кампанію проти мене витрачено понад 10 млн американських доларів, і рано чи пізно ми дізнаємося імена і замовників, і виконавців цієї кампанії. В ці ігри грають дешеві актори", - сказав він під час виступу з трибуни у ВР. 

  Попередній матеріал
  Лідери трьох фракцій вимагають від уряду перерахунку вартості газу
  Наступний матеріал
  "Талібан" захоплює стратегічне місто в Афганістані, яке є центром опіумної торгівлі
  Теги:
  Loading...